Chico holky fotbal dostane vykoupení, bije soupeře Pleasant Valley tvrdit, CIF NorCal název

Chico spoluhráči slavit gól, Priscilla Ward(21) během CIF NorCal Regionální Mistrovství hra proti Pleasant Valley v sobotu v Asgardu Dvoře. (Matt Bates-Enterprise-Record)

CHICO — Ztráta Severní Části název byl dušení v zadní části mysli každého hráče na Chico Vysoké dívky fotbalový tým.

“(závěrečná prohra v sekci) nás jen kousala do zadku. Byli jsme připraveni ukázat, co máme, ” řekla Karina Diazová z Chico. “Ta hra byla pro nás jen mimo hru. Naše mentalita prostě nebyla na správném místě. Ukázali jsme se o půl hodiny dříve (dnes) a právě jsme se dostali do myšlení.”

Když přišel čas, aby se pole proti crosstown soupeř Pleasant Valley High, tentokrát s CIF NorCal Divize V šampionátu na trati, Panteři chtěli rychle ven a převzít kontrolu dřív.

č. 4 seed Chico downed č. 3 Pleasant Valley 5-1 sobotní odpoledne na Asgard Yard zachytit svůj první CIF Severní Kalifornie regionální titul od play-off rozšířil mimo sekce mistrovství před dvěma lety.

“řekl jsem svým dívkám, když jsme začali sezónu, že to je ono, je to rok,” řekla trenérka Panthers Sarah Parkerová. “Věděl jsem, že to moje dívky dokážou.”

PV, která vyhrála oddíl mistrovství února. 22 tím, že trumfl Chico v přestřelce z pokutového kopu, ve čtvrtek v semifinále přišel o další vítězství pokutového kopu nad Oakland Tech. Chico je semifinále, byl však propadá, top-nasazený Lowell San Francisco kvůli koronaviru vyděsit na akademické půdě.

“(Chico) měl nohy, které nebyly unavené, a brzy nám došel benzín, ” řekl trenér Vikingů Eric Snedeker. “Úvěr Chico, myslím, že měli hlad a chtěli to. Snažili jsme se jen dostat to nadšení a úsilí.”

Chico vzal 1-0 vedení v 11. minutě, kdy senior Riley Freeman prudce volný kop z levé strany hřiště ke vzdálenější tyči branky.

“jsem velmi dobrý střelec venku,” řekl Freeman. “Našel jsem místo v brance a věděl jsem, že to půjde dovnitř.””

Chico nadále ovládal první poločas a ve 30. minutě přidali Panthers svůj náskok, tentokrát na gól Kariny Diazové.

Diaz přehodil míč nad dosah PV brankáře Annika Gnesda, aby to 2-0. Diazová zakončila dvěma góly, její druhé skóre přišlo v 56.minutě a dala Chico výhodu 4: 0.

“měla úžasný start do sezóny,” řekl Parker. “V polovině sezóny měla škytavku a několik her bojovalo. Zakončit sezonu dvěma góly proti PV je tak zasloužené.”

ve druhém poločase Chico Priscilla Ward vytáhl faul v krabici a vyzval k pokutovému kopu. Ward vystřelil pravou nohou a poslal válec, který gnesda chytil na potápěčské záchraně, aby udržel PV v 2-0.

Gnesda, druhák, skončil s pěti šetří, než se zranil a opustil hru v polovině druhé poloviny.

V 53. minutě, Ellie Newsum porazit dva PV obránce, odesílání šanci na daleko pravém rohu branky skóre dýku a dát Pantery, 3-0 vedení.

“viděli jsme ji jít přímo k cíli,” řekl Parker. “Byl to krásný výstřel.”

PV se dostal na palubu v 61. minutě. Ally Van Iderstine plavil volný kop směrem k poli, kde Rylee Jellison skončil s hlavičkou, aby se to 4-1.

ale v 76. minutě Chico vstřelil tento gól hned zpět, tentokrát střelou od Warda a posunul vedení na 5: 1.

Pleasant Valley uzavírá rok s oddílem šampionátu a záznam 15-8-4.

” tyto dívky prošly svými vzestupy a pády po celý rok. Dávám jim za to, že to nakonec dali dohromady a tvrdě pracovali jako skupina, ” řekl Snedeker. “Dostali nějaké velké výhry, když je potřebovali. Nedostali jsme velkou cenu, ale to je v pořádku.”

Chico dokončí sezónu 24-4.

“opravdu jsme všem na severu a v oblasti severní Kalifornie dokázali, co můžeme udělat,” řekl Diaz.