Nejlepší Maratony V Connecticutu – Runner Vybrat Connecticut Top Maratony

Connecticut, může být malý, ale to hraje s velké děti, když přijde na maratony. Ústavní stát je domovem pro některé z nejlepších maratonů národů. Je to starý čas námořních přístavů a velryb exponáty bude pro skvělé scenérie, zatímco vy spustit 26.1 přes tento skvělý stát.

muškátový oříšek State Marathon-Hartford

muškátový oříšek State Marathon je součástí New England Challenge, která zahrnuje 5 maratonů v 5 státech do 5 dnů. Závody v této výzvě pojmou pouze asi 300 lidí, takže se budete muset rychle zaregistrovat, pokud chcete místo. Personál pro tento závod je skvělý a bude vás fandit podle jména. Jedná se o velmi nízký klíč, závod s nízkým stresem na jaře, který vám umožní kvalifikovat se na Bostonský maraton. Získejte své místo zde.

Průběh

Tento maraton se koná v Goodwin Park Golf a je čip časované 12 kolo závodu. Vzhledem k tomu, že závod obíhá golfové hřiště 12krát, ocitnete se na začátku/konci závodu 12krát na stejném kopci. Celý závod, s výjimkou půl kilometru polní cesty, je asfaltový. Budete mi muset odpustit špatnou mapu kurzu níže, ale to je vše, co měli!

Kredit: New England Výzva

“potřeboval jsem CT a myslel, že to bude nudné 12 plus smyčky, ale měl skvělý čas, místo! Kurz byl pěkný, zelená smyčka se stromy kolem golfového hřiště, a na konci každé 2 míle smyčky, tam byla spousta jídla, pití, podporu a přátelské interakce. Měl jsem zranění, takže bylo skvělé běžet kolem mého auta pro cokoli, co jsem potřeboval každou smyčku. Měl jsem tak dobrý čas, myslel jsem, že to bylo velmi dobře organizované.”- Wylie, Marathonguide.com

” Toto je závod, který přitahuje ultra dav, protože je to 1 v sérii 5 maratonů za 5 dní. V roce 2015 to bylo asi 100 běžců v klidném parku u Hartfordu, CT. Je to pěkná, klidná, dobře podporovaná akce s příjemným, podpůrným personálem. Jedná se o smyčkový závod na 2,1 míle zpevněné smyčce, takže je vynikající pro stimulaci. Je tu jeden 90 noha, půl míle kopec ve smyčce, kterou vylezete 12 krát.”- H. B., Marathonguide.com

Savin’ Rock Maraton – West Haven

Jednou volal Žraloci Pobřeží Maraton, byla přejmenována na Savin’ Rock Maraton v roce 2011. Závod obsahuje skvělé jídlo po závodě, taška na dobrotu, tech košile, medaile na zakázku, a udělit medaile. V maratonu každoročně soutěží kolem 200 až 300 lidí. Zaregistrujte se zde.

kurz

tento maraton zahrnuje dvě plné smyčky kurzu a přibližně ⅓ závodu se koná podél Long Island Sound. Záchranné stanice přicházejí každé dvě míle od prvních dvou a půl mil. Závod začíná na hladině moře a stoupá a padá, aby dosáhl maximální výšky 177 Stop.

kredit: Map My Run

recenze

” tento závod byl fantastický zážitek. Minulý rok jsem závodil také ve sněhu. Organizátoři se starají o každý detail od 20 policie na kurz do stovky dobrovolníků na pomoc stanic s GU, Gatorade a vody. Portolets každých 6 mil. Hřiště má kopce uprostřed, ale chytrý běžec to zvládne. Úžasné košile, ocenění, medaile. Jídlo a pěkné vnitřní místo bylo pěkné zmije. Uvidíme se příští rok!”- K. D., marathonguide.com

” dobré věci přicházejí v malých baleních. Jako veterán 168 maratonů jsem byl tímto novým maratonem velmi příjemně překvapen. Navzdory sněhu jsem zjistil, že kurz je krásný. Kdyby bylo lepší počasí, přišlo by víc diváků. Bylo to velmi dobře organizované s osobním dotykem. Mluvil jsem s Jennifer režisérskou manželkou, která byla velmi příjemná, přátelský a poutavý a zdálo se, že hrál velkou roli v Organizaci závodu. Vodní zastávky byly hojné bez nedostatku vody, Gu a Gatorade, nemluvě o přátelských a příjemných dobrovolnících. Bylo hezké zaparkovat tak blízko startu a cíle. Oh, ya, masáž zdarma před závodem přidala jiskru a byla oceněna!! Není třeba velké expo, stejně jsou plýtváním penězi. Zkrátka budu přemýšlet o návratu do Savin Rock příští rok, kdy snad jaro přijde včas.”- Arnie James, marathonguide.com

Hartford Marathon

podle webových stránek závodu je nejdůležitějším závodem Hartford Marathon rave against hunger. Ptají se, že když nastavíte pro tento závod, že si přinést nějaké nonperishable potraviny položky dát Foodshare Greater Hartford. Tento maraton je nezisková organizace, která se snaží komunitě poskytovat příležitosti ke zdraví a kondici a dosud shromáždila více než 5 milionů dolarů na charitu.

kurz

kurz začíná na 103 stopách a klesá na 38 stop v první míli. Během dalšího půl kilometru se pak vyšplhá přes 110 stop. Mezi prvními dvěma kilometry a cílem, tam jsou mírné kopce a poklesy, ale tam je stoupání kolem 120 stop blízko na mile 25, která se koná v rámci třetiny míle. Cílová čára je umístěna pod pamětním obloukem vojáků a námořníků.

Kredit: Mapa my Run

Recenze

“Tohle byl můj 36 maraton a rozhodně jedna z mých oblíbených. Byla to perfektní kombinace městského a venkovského prostředí, s bonusem několika mil podél řeky, to vše krásné! Expo bylo pěkné velké a dobře organizované, byli jsme rozmazlená s občerstvovací stanice každou míli; s dlouhým rukávem tech tričko bylo skvělé; medaile byl skvělý, po závodě jídlo skvělé; v den závodu, organizace bez problému. Na vrcholu všeho ostatního, kurz byl velmi příjemný… snadné spuštění dobrý čas, aniž by zničil nohy další den. To byl můj maraton v Connecticutu a nemohl jsem požádat o lepší zážitek!”- C. B., Marathonguide.com

” běžel jsem (a miloval) tento maraton v 2012 a 2015. Mám PR oba roky. Maraton byl dobře organizovaný. Všechno probíhalo hladce. Pomocné stanice byly dobře zásobené a plně obsazené. Na hřišti bylo hodně diváků. Hodně hřiště bylo poměrně ploché a žádný z kopců na hřišti nebyl zvlášť velký. Na řadě míst na hřišti byli hudebníci. V cíli, běžci dostali opakovaně použitelné lahve s vodou, dobré tašky, a atraktivní medaile.”- J. D., Marathonguide.com

Roxbury Marathon

Toto je skutečně běžecký závod. Pokud máte rádi běh a chcete zažít chladný (tento závod se koná v prosinci) závod Connecticut, abyste se kvalifikovali na Bostonský maraton,možná se budete chtít vydat do Roxbury. Pokud máte rádi fanfáry, bling, a velké expozice, projít tohle. Roxbury je malý závod s účastí pouze kolem 100 běžců a vstupní poplatek se pohybuje mezi $ 10 a $ 15, takže jste si jisti, že dostanete své peníze! Podívejte se na to zde.

kurz

kurz obsahuje smyčku 4.9 mil na začátku a následuje smyčka 3.5 mil, která je dokončena pětkrát. Kurz má poměrně málo kopců a má tendenci být trochu nedbalý, blátivý, a zima, protože tento závod se koná v prosinci! Kurz je většinou zpevněný a má celkový výškový zisk 800 stop.

kredit: Map můj běh

recenze

” cestoval jsem z NY do Roxbury, Connecticut pro tento maraton. Skvělá závodní akce a skvělý těžký kurz pro tvrdé jádro běžců. Miluji načasování bez čipu, žádná košile, a žádné expo. Jen čas na zbraň na certifikovaném kurzu, který je také kvalifikací v Bostonu. Pokud hledáte BQ, tento kurz není ten pravý. Stále však můžete BQ. Z více než 100 běžců, kteří zahájili závod pouze 11 BQ. Organizace je prvotřídní a pořádá skvělý maratonský kurz. Pro vstup do 15 dolarů získáte více než jakýkoli maratonský závod, který člověk zaplatí za 100 dolarů. Top 5 získat ocenění a zbytek finishers dostane šňůrku s logem marathon místo medailí. Opět je to skrytý klenot!”- Charles West, marathonguide.com

” Roxbury marathon je organizován skupinou běžců, kteří vědí, co dělá dobrý běh. Tento závod je opravdu o běhu a není třeba pro všechny hoopla. Můžete zaparkovat hned na začátku, zaplatit $ 10, získat číslo a Seřadit. Podpora kurzu byla skvělá. Měl jsem obavy z 5 smyček, ale nakonec se to opravdu pěkně rozpadlo tím, že jsem věděl, kde jsou diváci/úředníci kurzu. Nikde žádné značky. Opravdu osvěžující, když chcete jen jít ven a běžet 26.2 mil. Ti lidé, kteří chtějí znát své tempo, přinášejí luxusní hodinky. Scenérie byla velkolepá a kurz měl pěknou kombinaci dlážděných a nečistot. Nebylo to ploché, ale kopce nebyly tak strmé, jak se očekávalo. V cíli byla horká polévka, teplé nápoje, oheň v ohništi a domácí sušenky!”- S. o., marathonguide.com