Nejvíce Spojky Hráčů v Historii Sportu

fenomenální sportovec může ohromit publikum s jeho repertoár triků, a způsobit, že jaws drop s jeho prvotřídní schopnosti.

ale co konkurent dělá v žáru okamžiku, v tlakových situacích…no, to je to, co skutečně definuje legendu.

Od plodný superstars uzavření vítězství v ubývající momenty, nečekané veteránů inspirující davu s jednou hrou, se tyto sportovci tu práci udělat, když to záleželo nejvíce.

pojďme se podívat na nejvíce spojkových hráčů v historii sportu.

jejich ruce vždy zůstaly v klidu.

Nyní, když je klidný a často vtipný komentátor NBA pro TNT, často zapomínáme, že Reggie Miller byl kdysi darebák, alespoň ve Velkém Jablku.

šest bodů za 18 sekund proti Knicks nebo vítězný tříbodový bod s 0,7 sekundy do konce hry 6 finále NBA 1998, vyberte si.

vytáhlý, sladký odstřelovač (nebo spíše Knick Killer) vždy zasáhl velkou ránu a nikdy nezmeškal své příležitosti k volnému hodu.

zeptejte se Spika Leeho.

Adam Vinatieri

Jistě, že to je první kicker, který kdy vyhrál čtyři Super Bowl kroužky, ale to byl Adam Vinatieri je důvěra v divoké tundry, který nás opustil v úžasu.

všechno To začalo v nechvalně Zastrčit Pravidla Hry, když Vinatieri je pravou nohu vyrovnal hru a pak ji vyhrál o pár chvil později, sníh zdánlivě zakalení jeho spoluhráči schopnost zůstat uvolněný.

jeho výherní kopy v posledních sekundách Super Bowls XXXVI a XXXVIII upevnily jeho odkaz.

Claude Lemieux

Zatímco on dokončil jeho kariéru jako jeden z pouze 10 hráčů v historii, který vyhrál Pohár se třemi různými týmy, útočník Claude Lemieux měl výroby zpět svou reputaci.

Jeho 80 kariéra playoff cíle jsou nejen devátý-nejvíce v historii NHL, ale ukázal fanouškům, že když playoffs přišel kolem, Lemieux se obrátil hlasitost své hry.

Troufám si poznamenat, že Lemieux vstřelil během play-off více gólů než v základní části třikrát.

Kirk Gibson

Dolů 4-3 v Hra 1 1988 Světové Série, Dodgers byly visí na vlásku bez své hvězdy outfielder, který se zabýval žaludeční virus a poranění nohou v NLCS a byl čekal, že se slečna celou sérii.

Jeden, dva výstupy a Tommy Lasorda se rozhodl dát Kirk Gibson jako pinch hitter, navzdory tomu, že čelí možná nejlepší tým v Atletice a nejlepší blíž Dennis Eckersley.

na posuvníku 3-2 Gibson otočil boky, vzal nepříjemný švih a zapsal se do historie.

byl to začátek slavné pěstní pumpy.

Ronaldo

poté, co vyhrál svůj první Ballon d ‘ Or ve věku 21 let, bylo jasné, že Ronaldo směřuje k nesmrtelnosti.

On se stal nejvyšším střelcem v historii Mistrovství Světa s jeho 15. gól v roce 2006, je jediným hráčem, který vyhrál Mistrovství Světa, Zlatý Míč a Zlatou Kopačku v samostatných turnajích a má 62 gólů v 98 Mezinárodní zápasy.

málokdo by zvládl nátlakové situace jako Ronaldo.

John Elway

Pro quarterbacka, který vyhrál jen dva z pěti Super Mísy začal, John Elway nemusí zdát jako typický tlak-situace sportovce, ale pro ty, kteří viděli jeho 98-yardový drive svázat hru proti Browns v roce 1987 AFC hře Mistrovství, spojka dokonale definuje Broncos legenda.

mužova vášeň a vůle vyhrát zaváněla jistou basketbalovou legendou jménem Michael Jordan.

Elway atletické schopnosti a úcta-inspirující dokončí každý čtvrtém čtvrtletí nezapomenutelné, a žádný deficit mimo dosah.

Jimmy Connors

jistý, že vyhrál osm grandslamových titulů ve dvouhře a držel pořadí č. 1 Celkem 268 týdnů ve své kariéře, ale jeho velikost definovala všestrannost Jimmyho Connorse.

je jediným mužským hráčem, který vyhrál US Open singles championships na trávě, antuce a tvrdých kurtech a získal 100 titulů ve dvouhře ve své kariéře.

očekávejte neočekávané od dlouhosrstých hvězd.

Tiger Woods

Možná je to jeho 14 profesionální major golf championships (druhý Jack Nicklaus 18) nebo jeho 16 world golf championships, že je Tiger Woods nejvíce založena blíž všech dob.

s vítězstvím na trati Tiger vždy prošel v zasažení velkého výstřelu.

Při své nedávné neúspěchy a osobní problémy mají zdánlivě zahalena jeho odkaz, legendární golfista byl jednou nejlepší v pravidelných turnajů, než skutečně otáčení parní na majors.

možná to byly všechny ty noci natáčení v dešti.

Robert Horry

Ať už to byla jeho hra-vítězný skokan s 6,5 sekund vlevo ve Hře 1 1995 Finále Západní Konference dát Houston a 94-93 vítězství nad San Antonio, nebo jeho tři-ukazatel s 5,9 sekundy nechal dát Spurs 96-95 vítězství a 3-2 vedení v Zápase 5 2005-finále, Robert Horry vždy prošel, když jeho tým (a tam bylo mnoho) ho potřeboval.

Big Shot Rob vyhrál sedm šampionátů jako bezplatný hráč, nejvíce z kohokoli, kdo není na 1960 Boston Celtics.

Larry Bird

když už mluvíme o Keltech…

bojovník se srdcervoucími výstřely a vůlí vyhrát, velký Celtics Larry Bird byl vždy o krok nad jeho konkurencí.

10 triple-doubles v play-off je jen malým důkazem toho, jak cenný Larry Legenda byla pro oblast Bostonu.

je možná nejpravděpodobnějším vítězem tří mistrovských prstenů.

Zinedine Zidane

nenechte se jeho neslavný headbutt zhroucení zmást, Zinedine Zidane byl mezi nejlepší v rozhodujících situacích.

Možná to byla jeho dva góly v Francie 3-0 vítězství nad Brazílií v roce 1998 finále Mistrovství Světa nebo volejbal on právě hit s jeho slabší nohou v realu Madrid 2-1 vítězství nad Bayer Leverkusen v roce 2002 UEFA Champions League final, který se nám věřit v zázraky.

Marco Materazzi ho chytil ve špatnou dobu.

Bill Russell

Zatímco jeho záznam 10-0 ve Hře 7s a jeho 11 prsteny jsou působivé, to byl Bill Russell obranné úsilí v roce 1969 finále NBA proti Lakers, že zamilovaný nám.

ve hře 7, Russell držel Wilt Chamberlain na 18 body a chytil 21 doskoků jeho vlastní.

bylo by to poslední z mnoha.

Reggie Jackson

Zatímco přezdívkou Mr. října určitě zmíní spojky přírody, to byl Reggie Jackson je tři po sobě jdoucí domů běží v definitivním hra z roku 1977 Světové Série, který se k nám slintání na klávesnici.

Oh a mimochodem, každý čtyřkař byl na prvním hřišti zasažen.

není třeba trpělivosti s mocí, jako je ta jeho.

Kobe Bryant

ať už je označován jako černá Mamba nebo Vrah, Kobe Bryant vždy projde, když ho fialová a zlatá nejvíce potřebují.

pět prstenů může zapáchat spojkovou povahou, ale je to Kobeho 16 vítězných kbelíků v jeho pravidelné sezóně v posledních pěti sekundách čtvrté čtvrtiny nebo prodloužení, které nás statisticky věří v jeho zdatnost.

možná nejbližší MJ klon k dnešnímu dni.

Eli Manning

pro ty, kteří věřili, že jeho běh v roce 2008 byl náhoda, Eli Manning dal v minulé sezóně zcela jasně najevo, že je skutečný.

21 návratů ve čtvrtém čtvrtletí, 25 herních výher…ten chlap se pod tlakem prostě nerozdrtí.

může se zdát stoicky trapný,ale mladší bratr Manning si po dvou nezapomenutelných bězích Super Bowlu buduje docela dědictví.

Derek Jeter

možná je to .309 postseason průměr nebo .Průměr 351 World Series, který nás obdivuje schopnosti Dereka jetera v play-off.

ale věříme, že jeho postseason záznamy pro hity (191), čtyřhra (31), běhy skóroval (107) a celkové Mety (290) lépe definovat legendární shortstop.

po vítězství nováčka roku a Světové série v roce 1996 bylo jasné, že Jeter míří k velikosti.

Joe Montana

uprostřed jeho kariéry 31 čtvrtá čtvrtina comeback vyhrává byla v pohodě, klidná a sebraná pravá ruka, která zůstala stále v tlakových situacích.

čtyři Super Bowl vystoupení, čtyři vítězství pro Joe Cool.

výherní průkazy Joe Montany ve hře 1982 NFC Championship (označované jako “The Catch”) a Super Bowl XXIII vedly slavnou kariéru Síně slávy.

Patrick Roy

Ať už to bylo jeho 10-přímo přesčas vítězství v roce 1993 play-off nebo 63 střel, kterým čelil v triple-přesčas Hru 4 1996 Stanley Cupu, Patrick Roy i nadále, aby prokázal, proč mířil na místo mezi legendy hokeje.

stejně jako byl v pravidelné sezóně, Roy byl v play-off mnohem lepší a je jediným hráčem v historii, který vyhrál Conn Smythe Trophy třikrát.

zastavení 147 ze 151 ve finále 1996 bylo třešničkou na dortu pro superstar ve stylu motýlů.

Michael Jordan

každá hra-vítězný výstřel, který Michael Jordan hit v jeho kariéře přišel stejně impozantní selhání. Ale zdálo se, že ho příště mnohem silnější, palivo pro oheň, pokud chcete.

má nejvyšší bodový průměr kariéry v play-off (33.45 bodů na zápas) a šest mistrovských prstenů, ale to, co z Michaela Jordana udělalo legendu, byla jeho nebojácná povaha.

Air Jordan vždy toužil po tom posledním výstřelu.

Jesse Owens

je těžké najít každého sportovce, který dobyl své okolí stejnou silou, jakou udělal Jesse Owens během olympijských her 1936.

Vyhrál čtyři zlaté medaile (jedna v každé soutěži), proti všem očekáváním, proti dominující německé kultuře, pokud budete, v přední části vztekat Adolf Hitler, byl snad největší individuální úspěch v historii sportu.