Tvář Karetní Hra: Ovoce Košík

Karetní Hru Ovocný Koš

Věk: 8+, Hráčů: 2-6, Čas: 30 min

variace karetní hra Srdce, Ovocný Koš je běžné karetní hra pro hru v noci. Jedná se o high stakes verzi srdcí rozdělených do 6 kol s různými bodovými hodnotami pro každé kolo. Nízké skóre vyhrává, ale můžete přežít poslední kolo? Normálně, hrajeme to jako rodina nebo na herní noc se dvěma dalšími páry.

zásoby pro ovocný koš:

1 Balíček Karet (lze nahradit Věž Karty v případě potřeby)

Nastavit pro Ovocný Koš:

1. Odstranit všechny Žolíky.
  2. rozdejte balíček se stejným počtem karet každému hráči.

je-li substituce s věží karet: 11s stejné zvedáky. Černá 12 je banshee. Červené jsou srdce. A nezapomeňte odstranit věž.

Poznámka: Pokud hrajete s 5 nebo 6 hráči. Budete muset odstranit 1-2 karty, aby se dohoda vyrovnala. Doporučujeme vyndat 8 diamantů a klubů. (Proč prostřední karty? Pro některá kola potřebujete nízká čísla,takže vyjmutí 8 nemá vliv na hraní.)

Jak Hrát Ovocný Koš:

1. Hrál podobně jako Srdce (a Ovocný Salát), hráč s 2 klubů musí vést s touto kartou.
  2. při pohybu ve směru hodinových ručiček musí další hráč hrát kartu v tomto obleku. Pokud hráč nemá, že oblek, mohou sluff kartu jiného obleku.
  3. jakmile každý hraje kartu, osoba, která hrála nejvyšší kartu v obleku, vyhraje ruku a začne další ruku v obleku podle svého výběru.
  4. stejně jako srdce, nemůžete vést se srdcem, dokud nebylo srdce v předchozí ruce.
  5. kolo končí, když každý hraje svou poslední kartu.
  6. body za každé kolo.

Jak Ovocný Koš je Zaznamenal:

Kolo 1:

Každá ruka (nebo trik) získal 10 bodů.

poznámka: během prvního kola, budete chtít, aby každá ruka, která je vyhrál odděleně, takže je snadné počítat na konci. Příklad: Nahoře má hráč ve spodní části obrázku dva triky, které již vyhrála. Takže už má 20 bodů pro toto kolo.

kolo 2:

tvář karetní hra: ovocný koš

karty srdce mají hodnotu 10 bodů.

poznámka: nezískáváte body za vítězství v ruce jako v 1. kole. Teď se soustředíš jen na to, abys nebral srdce.

ve výše uvedeném příkladu si také všimněte, že spodní hráč již získal dvě srdce a oddělil je od triků, které vyhrál. To usnadňuje počítání bodů na konci kola, ale není to nutné.

kolo 3:

zvedáky každého obleku mají hodnotu 25 bodů. Jakmile budou přehrány všechny 4 konektory, můžete kolo ukončit.

ve výše uvedeném příkladu si také všimněte, že spodní hráč již vyhrál jack a oddělil jej od triků, které vyhrál. To usnadňuje počítání bodů na konci kola, ale není to nutné.

Kolo 4:

Karty Na Obličej: Košík s ovocem

Piková dáma (banshee) má hodnotu 100 bodů. Vyhněte se jí jako mor!

Kolo 5:

Face Karty: Ovocný Koš

poslední trik kolo je za 100 bodů: TIP: Uložte si své nízké karty, dostane ořechy.

ve výše uvedeném příkladu vyhrává srdcové eso, protože vedou ven a všichni ostatní byli mimo srdce. To je také varovný příběh: nevedou ven na poslední trik!

Poznámka: To lze hrát jako rychlostní kolo, protože do poslední ruky nejsou uděleny žádné body. Takže hrát ze svých vysokých karet a obleků.

Kolo 6:

Kolo 6

(zdroj)

Všechny body z předchozích kol počítat. To znamená, že nechci vyhrát:

• Každé straně: 10 pts
  • Každé srdce: 10 pts
  • jack: 25 pts TIP: nechcete vyhrát handu s Jack of hearts = 45 bodů (10 za ruku, 10 pro srdce, 25 pro Jack)
  • Piková dáma: 100 bodů
  • Poslední ruka: 100 bodů

v posledním kole se může stát cokoli, dostane super banány! Vážně, začínám se potit jen pomyšlením na to, že budu hrát poslední kolo.

Tip: je lepší vzít trik bez dalších ukazatelů, pokud to znamená zbavit se vysoké karty. Pokud jde o poslední kolo, je dobré brát pouze 10 bodů během triku. Byly kola, kdy hráč zaznamenal 300 + bodů z jednoho triku.

jak vyhrát:

hráč s nejnižším skóre po 6 kolech vyhrává.

variace:

Kanadský salát

existuje 12 Kulatá variace zvaná Kanadský salát. Jedná se o mnohem delší hru.

Banana Hammock (10 Kolo, Košík s Ovocem)

6. Esa: 50 bodů
  7. 10s: -10 bodů (To je jediné kolo, kde chcete vyhrát. Hlídat ty 10s, pokud chcete ztratit body z vašeho skóre.)
  8. Piková dáma: 100 bodů
  9. Poslední ruka: 100 bodů
  10. všechna pravidla

Free Fruit Basket Scorecard tisk

Fruit Basket Scorecard PDF.

Závěrečné myšlenky na ovocný koš:

tato hra je jednou z našich oblíbených rodin a nikdy nezestárne. Rádi přidáváme odvahu pro osobu s nejvyšším skóre na konci kola 6. Pokud si stanovíte dare před začátkem 6. kola, užijte si sledování každého potu! Jednou z našich nejzábavnějších odváží byla lžíce Taki prachu (chuťový prach na dně sáčku na čip Takis. Je pikantní). Moje dospívající neteř byla dobrý sport a my ostatní jsme se smáli slzám.