Gift Grabbers Auction

elk vakantieseizoen delen we met onze dierbaren eeuwenoude tradities, zoals het uitwisselen van geschenken, feestelijk voedsel en familiefeesten. We doen dit traditioneel in mijn familie door mij schreeuwen tegen de kinderen om hun kamers schoon te maken voor een week. Koken elk recept bekend bij de mens dat een kwart theelepel van een specerij die ik niet bezit vereist. Cadeaus inpakken tot alle tape weg is en ik meer papiersnedes heb dan pleisters.

advertentie

het schoonmaken van het medicijnkastje van beschamende items omdat nieuwsgierige familieleden zullen kijken bij een bezoek, en het traditionele uit de lelijke geschenken van familieleden van vorige feestdagen verborgen in de kast. Als het spel van het doen alsof het een plezier is om zevenenveertig familieleden te ontvangen niet genoeg is, hoe zit het met ons spel van Gift Grabbers.

elk jaar nadat de kalkoen, ham en eenden op de juiste manier zijn gegeten, komen we samen voor de ceremonie van het geven van geschenken. Cadeautjes zijn gerangschikt rond de boom, gestapeld zo hoog mogelijk. We delen geen cadeautjes uit aan elk individu in ons huis. De kinderen zijn onrustig en willen dat het plezier begint, dus mogen ze al hun geschenken openen. Elk kiezen een handvol plezier en op naar de speelkamer gaan ze. Nu kunnen de volwassenen plezier hebben. Gift grabbers is alleen voor volwassenen, moordend, gelach gevuld, en altijd onderhoudend. U moet uw geschenken te kopen op de kerstcadeau veiling voordat het wordt opgepakt door iemand anders.

advertentie

duizend dollar nepgeld wordt uitgedeeld aan elk familielid dat erbij is. Het doel van het spel is om alle cadeautjes die aan u zijn gericht te kopen. Plus je wilt ook het meeste geld over hebben om het mystery gift aan het einde van de avond te kopen. Het mysterie geschenk van de afgelopen jaren zijn geweest een cadeaubon bij Lowes, een digitale camera, een rot ei, een rol toiletpapier, en een reis naar Cancun. Dit jaar is the mystery gift een Wii game systeem.

de veilingmeester veilt geschenken in willekeurige volgorde aan de hoogste bieder. Over het algemeen beginnen de biedingen klein en de meeste mensen laten de persoon aan wie het geschenk is gericht om het bod te winnen. Als de geschenken worden verkocht, wordt het bieden hoger en mensen beginnen te grijpen geschenken van anderen van hen. Het is je niet toegestaan om een geschenk te openen dat niet aan jou is gericht, maar je kunt het gijzelen.

advertentie

nadat alle geschenken zijn geveild. Je mag de cadeautjes die je hebt gekocht openen die aan jou zijn geadresseerd. De resterende geschenken moeten worden verkocht aan de beoogde eigenaar tegen uw prijs. Nu begint de hilariteit. Bedelen is in het verleden gezien, extreem hoge prijzen worden gezet op een aantal verpakte schatten, en beloften van het maaien van de werf voor een werf zijn geschreven.

de cadeau-grabbers blijven hun pakketten verkopen tijdens dessert en koffie. De kinderen zijn nu lid van de clan voor de pompoentaart en mounds of cool-whip. Triest om te zien dat sommige ouders hun kinderen gebruiken om te ruilen met grootouders voor een geschenk dat hun ouders willen uitpakken. Triest misschien, maar toch grappig. Kussen en knuffels worden vaak gebruikt om wat hogere prijzen te verzachten voor een koopje.

advertentie

aan het einde van de avond wordt tien minuten aangekondigd dat alle geschenken Gratis moeten worden verkocht of overhandigd. Nu begint de chaos. Als de gift grabber niet met succes verkopen alle van de extra geschenken die ze hebben, ze zijn niet toegestaan om te bieden op de mystery gift. We hebben nog nooit een Cadeau onverkocht gekregen aan de persoon waarvoor het cadeau eigenlijk was ontworpen. Lachen en handdrukken tussen de mannen gebeuren op dit punt als ze zijn altijd een tikkeltje competitiever dan de vrouwen.

het mystery gift wordt vervolgens geveild aan de hoogste bieder. Het is niet toegestaan om geld te geven aan anderen en je kunt niet poolen uw geld samen. Het is een individueel bod. De winnaar moet dan de mystery gift openen voor iedereen, en het verklaarde de gift grabber winnaar. Ze worden de veilingmeester voor de volgende kerst als een extra bonus.

advertentie

het is een spel dat veel herinneringen heeft, en iets wat de kinderen kijken ernaar uit om te doen als ze afstuderen van de middelbare school en een VOLWASSENE. Het is een prachtige kerst spel dat iedereen in staat stelt om te communiceren en betrokken te zijn bij.

het spel is een geweldige manier voor familieleden die niet zoveel geschenken ontvangen als anderen om een groot mysterie geschenk te winnen. Ze hoeven niet te bieden op zoveel geschenken met hun naam eraan. Plus, het plezier en de opwinding overmeestert de lelijke sokken die je kreeg als een geschenk van je oudtante. Het is een prachtige volwassen spel dat brengt verrassingen elk jaar. Wie wist dat die lieve overgrootmoeder een bieder was die haar keel doorsneed en al haar prijzen verdrievoudigde voor geschenken die ze op de veiling pakte. Koppels hebben altijd plezier met het kopen van hun vrienden geschenken en hen te dwingen om Beloften te maken om ze terug te krijgen.

advertentie

Kerstmis is een tijd van geven. Gift grabbers geeft glimlachen, lachen, en saamhorigheid op een ongebruikelijke manier. Het geeft een familie een traditie die nooit een prijs kan hebben. Een familietraditie is onbetaalbaar. Het is het beste geschenk van allemaal.

door Crystal van Branson

heeft u een spaarzaam verhaal te delen met de ThriftyFun-gemeenschap? Stuur hier uw essay in: http://www.thriftyfun.com/post_myfrugallife.ldml

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.