Cole Seely nettó vagyon

Cole Seely nettó vagyon 3 millió dollár

Cole Seely Wiki életrajz

Cole Seely született március 10-én Newbury Park, Kalifornia, USA, és egy profi motocross és supercross lovas, valószínűleg a legjobb ismert arról, hogy megnyerte az első helyet a 450 Premier class versenyen 2015-ben. Szakmai karrierje 2009 óta aktív.

tehát elgondolkodott már azon, hogy Cole Seely mennyire gazdag 2018 elején? Hiteles források szerint becslések szerint Cole nettó vagyonának teljes összege 3 millió dollár, ami nagyrészt a sportiparban való sikeres részvételéből származik.

Cole Seely nettó értéke 3 millió dollár

Cole Seely gyermekkorát szülővárosában töltötte, ahol apja, Jeff Seely és édesanyja nevelte. Mindössze három éves volt, amikor a BMX-et támasztó kerekek nélkül kezdte el lovagolni, és ez valójában Amatőr karrierjének kiindulópontja volt, mivel ebben az időszakban többször vett részt különböző BMX országos versenyeken. Azonban hamarosan a motorozásra helyezte a hangsúlyt, és motocross versenyzőként kezdte pályafutását. Amatőrként először versenyzett a AMA Supercross Lites, megszerezve a győzelmet.

ennek ellenére Cole 2009-ben profi lett, szerződést írt alá a Troy Lee Designs Honda csapatával, és elkezdett versenyezni a 250SX West osztályban, ami a nettó vagyon növekedésének kezdetét jelentette. Első két fő szakmai pozícióját a szuperkrossz versenyző 2011-ben elérte a negyedik helyet a 250SX nyugati régió. Ugyanebben az évben részt vett a 250MX bajnokságon is, a 14.helyet szerezte meg.

az újabb sikeres szezonnak köszönhetően Cole lehetőséget kapott Trey Canard helyére, és a következő évben a Team Muscle Milk Honda tagjaként részt vehetett a 450-es versenyen. Sajnos súlyos balesetet szenvedett Salt Lake Cityben, amelynek miatt szünetet kellett tartania, de az év végére felépült. Cole ezután megszerezte első 450SX osztályú dobogóját, jelentős összeget adva nettó vagyonához.

hogy tovább beszéljünk a karrierjéről, 2015 elején Cole szerződést írt alá a gyári Honda csapattal, amely jelentősen megnövelte nettó értékét, és 450-es osztályban kezdett versenyzőként versenyezni. Pillanatok alatt elérte a 450SX versenyzők csúcsát, megnyerve debütálását premier osztályú Supercross, amely elnyerte a Monster Energy Supercross az Év Újonca díj.

Legutóbb Cole Motocrossban az 5., Supercrossban pedig a 7. helyen végzett, így őt választották az amerikai Motocross Des Nations csapatának tagjává. Nettó értéke minden bizonnyal növekszik.

amikor Cole Seely magánéletéről beszélünk, a médiában nincs információ róla, bár a legnépszerűbb közösségi média platformokon aktív, beleértve a hivatalos Instagram és Twitter fiókjait is. Szabadidejében szívesen készít saját autómodelleket, gitározik és fényképez.