Gift Grabbers Auction

minden ünnepi szezonban csatlakozunk szeretteinkkel az évszázados hagyományok megosztásában, mint például az ajándékok, az ünnepi ételek és a családi összejövetelek cseréje. Mi hagyományosan ezt a családomban én sikoltozva a gyerekek, hogy tiszta a szoba egy hétig. Szakács minden recept ismert ember, amely előírja, egy negyed teáskanál fűszer nem a saját. Becsomagolom az ajándékokat, amíg az összes szalag el nem tűnik, és több papírvágásom van, mint ragtapaszom.

hirdetés

Tisztítás ki a gyógyszeres szekrény kínos elemeket, mert kíváncsi családtagok fog kinézni, amikor meglátogatja, és a hagyományos elhelyezés ki a csúnya ajándékok családtagok elmúlt Ünnepek rejtett a szekrényben. Ha nem elég az a játék, hogy úgy viselkedünk, mintha öröm lenne negyvenhét rokon fogadása, mi lenne az Ajándékfogók játékával.

minden évben, miután a pulykát, sonkát és kacsát rendesen megettük, mindannyian összegyűlünk az ajándékozás ünnepségére. Az ajándékokat a fa körül rendezik, a lehető legmagasabbra rakva. Nem osztogatunk ajándékokat mindenkinek otthon. A gyerekek nyugtalanok, és azt akarják, hogy kezdődjön a móka, ezért minden ajándékukat kinyithatják. Mindegyik válasszon egy maroknyi szórakozást,és menjen a játszószobába. Most a felnőttek szórakozhatnak. Ajándék grabbers csak felnőtt, gyilkos, nevetés Tele, és mindig szórakoztató. Meg kell vásárolnia ajándékait a karácsonyi ajándék aukción, mielőtt valaki más megragadná.

hirdetés

ezer dollár hamis pénzt osztanak ki minden jelenlévő rokonnak. A cél a játék lényege, hogy vásárolni az ajándékokat, amelyek címzettje az Ön számára. Ráadásul azt is szeretné, ha a legtöbb pénz maradna a rejtélyes ajándék megvásárlására az este végén. Az elmúlt évek rejtélyes ajándéka egy ajándékkártya volt a Lowes – nél, egy digitális fényképezőgép, egy záptojás, egy tekercs WC-papír, és egy utazás Cancúnba. Ebben az évben a mystery gift egy Wii játékrendszer.

az árverező véletlenszerű sorrendben árverezi el az ajándékokat a legmagasabb ajánlatot tevőnek. Általában az ajánlatok kicsiben kezdődnek, és a legtöbb ember hagyja, hogy az ajándék címzettje megnyerje az ajánlatot. Ahogy az ajándékokat eladják, a licitálás egyre magasabb lesz, és az emberek elkezdenek más emberek ajándékait megragadni tőlük. Nem szabad megnyitni egy ajándékot, amely nem neked szól, de túszul tarthatja.

hirdetés

Miután az összes ajándékot elárverezték. Megnyithatja a megvásárolt ajándékokat, amelyeket Önnek címeztek. A fennmaradó ajándékokat az Ön árán kell eladni a tervezett tulajdonosnak. Most kezdődik a vidámság. A koldulást a múltban látták, rendkívül magas árakat vetnek fel néhány becsomagolt kincsre, és írásban ígéretet tettek arra, hogy az udvart egy udvarra kaszálják.

az ajándékfogók továbbra is desszert és kávé mellett árulják csomagjaikat. A gyerekek most csatlakoztak a klánhoz a tök pite és a cool-whip halmok miatt. Szomorú látni, hogy egyes szülők gyermekeiket arra használják, hogy a nagyszülőkkel cseréljenek egy ajándékot, amelyet szüleik ki akarnak csomagolni. Talán szomorú, de mégis vicces. A csókokat és öleléseket gyakran használják arra, hogy enyhítsék a magasabb árakat egy alkuért.

hirdetés

az este végén tíz percet jelentenek be, hogy minden ajándékot ingyen kell eladni vagy átadni. Most kezdődik a káosz. Ha az ajándékfogó nem adja el sikeresen az összes extra ajándékot, akkor nem szabad licitálni a rejtélyes ajándékra. Soha nem volt olyan ajándékunk, amely eladatlan lett volna annak a személynek, akinek az ajándékot valójában tervezték. A férfiak közötti nevetés és kézfogás ezen a ponton történik, mivel mindig versenyképesebbek, mint a nők.

a rejtélyes ajándékot ezután elárverezik a legmagasabb ajánlatot tevőnek. Nem szabad pénzt adni másoknak, és nem gyűjtheti össze a pénzét. Ez egy egyedi ajánlat. A győztesnek ezután mindenki előtt ki kell nyitnia a rejtélyes ajándékot, és az ajándékfogót győztesnek nyilvánította. Ők lesznek a következő Karácsony árverezői, mint hozzáadott bónusz.

hirdetés

ez egy olyan játék, amely sok emléket csatol, és valami, amit a gyerekek várnak, amikor elvégzik a középiskolát és felnőtté válnak. Ez egy csodálatos karácsonyi játék, amely lehetővé teszi mindenki számára, hogy kölcsönhatásba lépnek, és hogy részt vegyenek.

a játék nagyszerű módja annak, hogy azok a családtagok, akik nem kapnak annyi ajándékot, mint mások, nagyszerű rejtélyes ajándékot nyerjenek. Nem kell annyi ajándékra licitálniuk, mint a nevük. Plusz, a szórakozás és izgalom felülkerekedik a csúnya zokni kapott, mint egy ajándék a nagynénje. Ez egy csodálatos felnőtt játék, amely minden évben meglepetéseket hoz. Ki tudta, hogy az édes dédnagymama egy elvágott torok licitáló volt, és megháromszorozta az összes árát az ajándékokra, amelyeket az aukción megragadott. A párok mindig jól érzik magukat, ha ajándékokat vásárolnak társaiknak, és arra kényszerítik őket, hogy ígéreteket tegyenek, hogy visszakapják őket.

hirdetés

a karácsony az adakozás ideje. Ajándék grabbers ad mosoly, nevetés, és az összetartozás szokatlan módon. Olyan hagyományt ad egy családnak, amelynek soha nem lehet ára. A családi hagyomány felbecsülhetetlen. Ez a legjobb ajándék.

írta: Crystal Bransonból

van egy takarékos története, amelyet megoszthat a ThriftyFun közösséggel? Küldje el esszéjét itt: http://www.thriftyfun.com/post_myfrugallife.ldml

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.