legjobb maratonok Connecticutban – a futók választják Connecticut legjobb Maratonjait

Connecticut kicsi lehet, de a nagy gyerekekkel játszik, amikor maratonokról van szó. Az Alkotmány állam ad otthont a nemzetek legjobb maratonjainak. A régi idők tengeri kikötői és bálna kiállításai nagyszerű látványt nyújtanak, miközben a 26.1-et ezen a nagyszerű államon keresztül futtatja.

szerecsendió állami Maraton – Hartford

a szerecsendió állami Maraton a New England Challenge része, amely 5 maratont tartalmaz 5 államban 5 napon belül. A versenyek ebben a kihívásban csak körülbelül 300 embert tartanak, így gyorsan regisztrálnia kell, ha helyet szeretne. A személyzet ezen a versenyen nagy, és felvidítani a nevét. Ez egy nagyon alacsony kulcs, alacsony stressz verseny tavasszal, amely lehetővé teszi, hogy kvalifikálja magát a Boston maratonra. Igényelje a helyét itt.

a pálya

ezt a maratont a Goodwin Park golfban tartják, és egy chip időzített 12 körös verseny. Mivel a verseny 12-szer körözi a golfpályát, a verseny elején/végén 12-szer mászik ugyanazon a dombon. Az egész verseny, fél mérföld földút kivételével, aszfalt. Meg kell bocsátania nekem az alábbi rossz minőségű tanfolyamtérképet, de ennyi volt nekik!

forrás: New England Challenge

“szükségem volt CT-re, és úgy gondoltam, hogy unalmas lenne 12 plusz hurkot csinálni, de nagyszerű idő volt helyette! A pálya egy szép, zöld hurok volt, fákkal a golfpálya körül, és minden 2 mérföldes hurok végén sok étel, ital, támogatás és barátságos interakció volt. Volt egy sérülés, így jó volt, hogy fut már az autóm, amit kellett minden hurok. Olyan jól éreztem magam, Azt hittem, nagyon jól szervezett.”- Wylie, Marathonguide.com

“ez egy verseny felhívja az Ultra tömeg, mert 1 egy sor 5 maratonok 5 nap. 2015-ben körülbelül 100 futó volt egy csendes parkban Hartford mellett, CT. Ez egy szép, csendes, jól támogatott esemény egy szép, támogató személyzet. Ez egy hurokverseny egy 2,1 mérföldes kövezett hurokon, így kiválóan alkalmas az ingerlés gyakorlására. Van egy 90 láb, fél mérföld domb a hurok, hogy mászni 12 alkalommal.”- H. B., Marathonguide.com

Savin ‘Rock Maraton-West Haven

a Sharks Shoreline Marathon nevet 2011-ben Savin’ Rock Marathonnak nevezték el. A verseny nagyszerű verseny utáni ételeket, egy jó táskát, tech inget, egyedi finisher érmeket és díjérmeket tartalmaz. Évente körülbelül 200-300 ember versenyez a maratonon. Regisztráljon itt.

a pálya

ez a maraton magában foglalja a pálya két teljes hurokját, és a verseny megközelítőleg a Long Island Sound mentén zajlik. A segélyállomások két mérföldenként jönnek, az első két és fél mérföldtől kezdve. A verseny a tengerszint felett kezdődik, és felmászik és leesik, hogy elérje a maximális 177 láb magasságot.

hitel: Map My Run

vélemények

“ez a verseny fantasztikus élmény volt. Tavaly én is futottam a hóban. A szervezők minden részletre odafigyelnek, a pályán lévő 20 rendőrtől kezdve a több száz önkéntesig a segélyállomásokon GU – val, Gatorade-del és vízzel. Portolets minden 6 mérföld. A pálya közepén dombok vannak, de egy okos futó képes kezelni. Fantasztikus ingek, díjak, érmek. Étel és egy szép beltéri helyszínen volt egy szép Vipera. Viszlát jövőre!”- K. D., marathonguide.com

“a jó dolgok kis csomagokban érkeznek. 168 maraton veteránjaként nagyon kellemesen meglepett ez az új maraton. A hó ellenére gyönyörűnek találtam a pályát. Ha az időjárás jobb lett volna, több néző lett volna. Nagyon jól szervezett volt, személyes érintéssel. Beszéltem Jenniferrel, a rendező feleségével, aki nagyon kedves, barátságos és megnyerő volt, és úgy tűnt, hogy nagy szerepet játszott a verseny szervezésében. A vízmegállók bőségesek voltak, kevés víz, Gu és Gatorade, nem is beszélve a barátságos és barátságos önkéntesekről. Jó volt olyan közel parkolni a rajthoz és a célhoz. Ó, igen, a verseny előtti ingyenes masszázs szikrát adott hozzá, és nagyra értékelték!! Nincs szükség nagy expóra, amúgy is pénzpazarlás. Röviden, arra gondolok, hogy jövőre visszatérek a Savin Rockba, amikor remélhetőleg a tavasz időben eljön.”- Arnie James, marathonguide.com

Hartford Marathon

a verseny honlapja szerint a Hartford Maraton legfontosabb versenye az éhség elleni rave. Azt kérik, hogy amikor erre a versenyre készülsz, hozz néhány nem romlandó ételt, hogy odaadd a Greater Hartford Foodshare-nek. Ez a maraton egy nonprofit szervezet, amely arra törekszik, hogy egészségügyi és fitnesz lehetőségeket biztosítson a közösség számára, és eddig több mint 5 millió dollárt gyűjtött jótékonysági célokra.

a pálya

a pálya 103 lábnál kezdődik, és az első mérföldön 38 lábra esik. Ezután a következő fél mérföldön belül 110 láb fölé mászik. Az első két mérföld és a cél között enyhe dombok és süllyedések vannak, de körülbelül 120 láb közel van a 25 mérföldnél, ami egy mérföldes harmadon belül történik. A célvonal a Soldiers and Sailors Memorial Arch alatt helyezkedik el.

Credit: Map My Run

vélemények

“ez volt a 36.maratonom, és teljesen az egyik kedvencem. Ez volt a tökéletes keveréke a városi és vidéki környezetben, egy bónusz néhány mérföldre a folyó mentén, minden szép! Az Expo szép méretű és jól szervezett volt; minden mérföldön teljesen elkényeztetett a segélyállomásokkal; a hosszú ujjú tech ing nagyszerű volt; az érem nagyszerű volt; a verseny utáni ételek csodálatosak; a versenynap szervezése problémamentes. Minden más mellett a tanfolyam nagyon kellemes volt… könnyű futtatni egy jó ideje, anélkül, hogy szemetet lábak másnap. Ez volt a Connecticut maratonom, és nem is kérhettem volna jobb élményt!”- C. B., Marathonguide.com

“2012-ben és 2015-ben futottam (és szerettem) ezt a maratont. Mindkét évben PR-os vagyok. A maraton jól szervezett volt. Minden simán ment. A segélyállomások jól felszereltek és teljes személyzettel rendelkeztek. Sok néző volt a pályán. A pálya nagy része meglehetősen lapos volt, és a pálya egyik dombja sem volt különösebben nagy. Számos helyszínen voltak zenészek a pályán. A célban a futók újrafelhasználható vizes palackokat, jó táskákat és vonzó érmet kaptak.”- J. D., Marathonguide.com

Roxbury Marathon

ez valóban egy futó verseny. Ha szeretsz futni, és szeretne megtapasztalni egy hideg (ez a verseny decemberben kerül megrendezésre) Connecticut versenyen, hogy kvalifikálja magát a Boston maratonra, akkor érdemes Roxbury-be menni. Ha szereted a fanfár, a bling, és a nagy expos, adja át ezt. A Roxbury egy kis verseny, ahol csak körülbelül 100 futó vesz részt, és a nevezési díj 10 és 15 dollár között mozog, így biztos lehet benne, hogy megéri a pénzét! Nézd meg itt.

a tanfolyam

a tanfolyam elején 4,9 mérföldes hurok található, amelyet egy 3,5 mérföldes hurok követ, amelyet ötször teljesítenek. A pálya jó néhány dombok és van egy tendencia, hogy egy kicsit hanyag, sáros, hideg, mert ez a verseny kerül megrendezésre decemberben! A pálya többnyire aszfaltozott, teljes magasságnövekedése 800 láb.

vélemények

“New Yorkból Roxburybe, Connecticutba utaztam erre a maratonra. Nagy verseny esemény és egy nagy kemény pálya a kemény mag futók. Imádom, hogy nincs chip időzítés, nincs póló, és nincs expo. Csak fegyveridő egy tanúsított pályán, amely szintén bostoni selejtező. Ha BQ-t keres, akkor ez a tanfolyam nem az. Azonban még mindig BQ. A több mint 100 futó közül, akik elkezdték a versenyt, csak 11 BQ. A szervezet csúcsminőségű, és nagyszerű maratoni pályát állított fel. A 15 dolláros belépésért többet kap, mint bármely maratoni verseny, amelyet 100 dollárért fizet. A Top 5 díjat kap, a többi helyezett pedig érmek helyett maraton logóval ellátott zsinórt kap. Ismét ez egy rejtett gyöngyszem!”- Charles West, marathonguide.com

“a Roxbury maratont futók egy csoportja szervezi, akik tudják, mi teszi a jó futást. Ez a verseny valójában a futásról szól, és nincs szükség minden hooplára. Parkolhatsz rögtön az elején, fizethetsz 10 dollárt, szerezhetsz egy számot és sorba állhatsz. A tanfolyam támogatása nagyszerű volt. Aggódtam az 5 hurok miatt, de végül valóban szépen lerobbant, tudva, hogy hol vannak a nézők/tanfolyam tisztviselői. Nincs mérföldjelző sehol. Igazán üdítő, ha csak azt, hogy menjen ki, és fuss 26,2 mérföld. Azok az emberek, akik szeretnék tudni a tempójukat, hozzák a divatos órákat. Táj látványos volt, és a pálya volt egy szép mix kövezett és a szennyeződés. Nem volt lapos, de a hegyek nem voltak olyan meredekek, mint várták. A célban forró leves volt, forró italok, tűz a tűzhelyen, házi sütik!”- S. O., marathonguide.com