Colin Cowherd’ s Blazin’ 5: 13. hét

Profi tipp: Colin Cowherd szereti a Washington futballcsapatát (+7), hogy fedezze a Pittsburgh Steelers ellen – de ez a pick nem került be a Blazin ‘ 5-be.

tehát nézzük meg, mely csapatok tettek az NFL szezon 13.hetében, minden szorzóval A FOX Bet-en keresztül.

Cleveland Browns (+5.5) A Tennessee Titansnál

Cleveland és Tennessee egyaránt 8-3-ra állnak a mérkőzésen, és ebben a szezonban mindkettő hasonló stílusú smashmouth futballról ismert.

a Browns meccsenként átlagosan rohanó yardokban vezeti a bajnokságot (161,4), míg a Titans szoros második (158,2).

de Cleveland a labda másik oldalán van fölényben, mivel a Browns a rohanó védekezésben a legjobb 10 közé tartozik, a csapatokat meccsenként 108,2 yardra korlátozva (kilencedik).

ezenkívül a Titans rendelkezik a legtöbb ajándékkal a bajnokságban (öt), míg a Browns az ötödik legtöbb elvitelhez kötődik (17).

végül, Tennessee csak 5-6 a terjedés ellen ebben a szezonban.

Los Angeles Rams (-3) nál nél Arizona Cardinals

a Rams védelme elit, lehetővé téve a második legkevesebb teljes yardot (296,7), a harmadik legkevesebb passzolt yardot (203,5) és a negyedik legkevesebb rohanó yardot (93,2) meccsenként.

LA is holtversenyben a negyedik az NFL-ben 14 teljes elvihető, és defensive tackle Aaron Donald büszkélkedhet a második legtöbb zsák a bajnokságban (10).

Sean McVay 2017-es szerződtetése óta a Rams 6-0-ra és 5-0-1-re nyert az Arizona ellen.

ezenkívül a Los Angeles nem veszített egymást követő játékokat ebben a szezonban.

az elmúlt négy játékban a kártyák 0-4-re mentek a spread ellen.

New England Patriots (-1) a Los Angeles Chargersnél

Bill Belichick 24-5 az újonc hátvédekkel szemben, és 10-0 az utolsó 10 meccsén ellenük, mivel az utolsó újonc QB, aki legyőzte Belichicket, Geno Smith volt 2013-ban.

a Chargers veszteséggel áll a Bills ellen, és most 2-8-ra állnak az utolsó 10 meccsükön, beleértve a 0-5-öt az előző öt spreadjével szemben.

másrészt a Patriots három győzelmet zárt az utolsó négy versenyen, beleértve az Arizona (6-5) és a Baltimore (6-5) elleni győzelmeket.

Philadelphia Eagles (+8.5) A Green Bay-nél

a 3-7-1 Philadelphia Eagles még mindig az NFC East Division címére vadászik.

és az Eagles megverte a Packers-t a tavalyi szezon 4.hetében, amikor Rodgers-t a gólvonalon 20 másodperc maradt a győzelem megpecsételésére.

az Eagles egy top 10 védelem, így csak 338.9 yard meccsenként (kilencedik) és 210.7 passzolt yard meccsenként (nyolcadik).

arról nem is beszélve, hogy a Philly védelme holtversenyben van Washingtonnal a második legtöbb zsákért 36-nál.

Philadelphia 3-2 ATS mint esélytelenek ebben a szezonban.

San Francisco 49ers (+1.5) vs.Buffalo Bills

a Niners 23-20-as hosszabbításban nyert a Rams ellen, így csak egy játékot féltek a rájátszás helyétől a szűk NFC-ben.

a 49ersnek szüksége van a győzelemre, és ez csapda játék lehet A Bills számára, akiknek 14 hete van a jelenleg veretlen Pittsburgh Steelers-szel.

ne aludjon San Francisco védekezésén, mivel a Niners meccsenként a legkevesebb megengedett yardon a hatodik (315,2), a negyediken pedig a legkevesebb passzolt yardon (206,5) ül.

a 49-esek 12-3 ATS az utolsó 15 hétfői meccsükön, míg a Bills 0-3-1 ATS az utolsó négy hétfő esti fellépésükön.

lépj be az NFL Challenge verseny a FOX Super 6 app ingyen és nyerhetsz ezen a héten $100,000 jackpot! Letöltés most itt: foxsuper6.com!