Casey Roderick Dostane Všechny Americké 400 Vykoupení

Casey Roderick Dostane
Casey Roderick slaví na stupních vítězů v neděli na Výstaviště v Nashville Speedway. (Jason Reasin foto)

NASHVILLE, Tenn. – Poté, co byl loni připoután třemi koly rychlým závodním vozem na Fairgrounds Speedway Nashville a neměl šanci vyhrát All American 400, byl Casey Roderick rozhodnut najít vykoupení.

získal toto vykoupení v neděli večer přesvědčivým vítězstvím v 36. vydání jedné z událostí korunovačních klenotů super late model racing.

Roderick bojoval s odhodlaným Chandlerem Smithem po pozdním restartu na .596 mil zpevněné oválné, procházející Smith Wilson Motorsports-připraven Č. 26 s 25 kol zbývá v 300-lap a tahem směrem dolů úsek pro jeho třetí Nashville super pozdní model vyhrát a první All American 400 triumf.

pro Rodericka prasklo dvouleté sucho bez vítězství-jehož poslední skóre bylo na Five Flags Speedway během série Blizzard v červnu 2018-a vedlo k emocionální oslavě victory lane.

” nemůžu tomu uvěřit. Všichni jsme Američtí vítězové 400!”Řekl Roderick s radostným výkřikem. “Byla to dlouhá, dlouhá doba.

” věděl jsem, že máme dobré auto (na konci), a kdybych mohl zůstat trpělivý, dostal bych ho zpět a byl jsem schopen to udělat. Vstoupil jsem do rohu příliš tvrdě a uvolnil se (při posledním restartu) … a v tu chvíli jsem se jen snažil zůstat venku. Vstal jsem v té čtvrté drážce a byl jsem trochu nervózní z toho, že ho musím dostat zpět, ale věděl jsem, že když shromáždím své myšlenky, budeme v pořádku.”

vítězství bylo pro Rodericka potěšitelné nejen kvůli okolnostem roku 2019, kdy nechal několik řidičů frustrovaných, protože tu noc závodil mezi vůdci jako lapované auto, ale protože jeho vítězství tentokrát přišlo v jeho vlastním vybavení.

“moje vůle vyhrát tam vždy byla,” poznamenal Roderick. “To se nezměnilo. Ale člověče, přijít sem a vytáhnout to … měli jsme tady kostlivce; měl jsem s sebou tři nebo čtyři kluky. Byla to jen dobrovolná pomoc. Odejdou z práce a půjdou se mnou. Je to týmové úsilí mezi všemi a nemůžu jim všem dostatečně poděkovat.

” jsem ztracen pro slova v tomto. Trvalo hodně, než jsme se dostali k tomuto bodu.”

Roderick většinu noci běžel mezi pěti nejlepšími, ale závod ovládl Kalifornský Derek Thorn, který začal čtvrtý, ale do konce druhého kola odstartoval na první místo.

Polesitter Kodie Conner narazil první zelené vlajky a zmizel rychle zpět, zatímco Carson Hocevar chodil po úvodním kole před Trn převzal. Odtud to byl Trnův závod první dvě třetiny.

Trn rychlá kola dva až 204 prakticky nesporné, s Hocevar náročné Trn krátce na několik restartuje a přední kolo 38 o nos, ale nemůže dělat nic s Trnem Č. 43 v dlouhodobém horizontu.

Ve skutečnosti, Trn otevřel náskokem více než šesti sekund před druhým soutěže opatrností závodu, po back-to-back green-flag běží 75 kol přes střední fázi akce.

nicméně, po restartu s 97 jít, celá pleť závodu byla otočena na hlavu.

Hocevar, snad nejlepší restartování, že by měl celý závod a měl jeho nos na Trn je venku ukončení čtvrté zatáčky na 204 klíně 300. Ve stejné době, Trn byl přichází, aby se pokusila zastavit Hocevar.

pair kontakt, Trn šel kolem jako výsledek a skončil tak, že strčil celou cestu dolů do zatáčky, kde jeho Campbell Motorsports auto, couval do vnější zdi před příchodem k odpočinku.

Hocevar utrpěl těžké čelní poškození v bočníku. Výsledkem byly dny obou jezdců a poté se z toho stal úplně nový závod.

Smith utekl chaos a byla hodnocena jako vůdce pro další restart na klíně 211, ale on rychle ztratil první místo Corey Heim, který převzal s 90 a zdálo se, mít vůz schopný bojovat o vítězství v jeho vlastní pravý.

Heim byl pronásledován Smith pro mnoho příštích 30 kol, ale Roderick začal otáčet knot se blíží k 60, aby se jít a konečně našel způsob, jak vést na klíně 240, kolem Heim a vzlétat ve spěchu.

heimův závod skončil o čtyři kola později, když motor na palubě jeho ne. 78 Vypršel, což vedlo k opatrnosti a závěrečnému kolu zastávek pro vůdce. Roderick a Smith se seřadili v první řadě s 52 kol vlevo, a Roderick Č. 25 odtáhla jako Smith bojoval jeho majitel týmu, Donnie Wilson, pro druhé.

Jeremy Paštika je turn-čtyři spin s 33 jít nakreslil konečné žlutá noci a nastavit spojku restart závodu s 28 obvody zbývající. Smith krátce objel Rodericka, poté, co Roderick připustil, že “udělal jsem chybu,” ale Roderick o tři kola později vyhrál závod a nikdy se neohlédl.

odjel, aby vyhrál o 2.605 sekundy, což dokazuje, že nastavení šoku v polovině závodu stálo za práci.

“ta zastávka v boxech, kde jsme vylepšili šok, poté se celé naše auto změnilo,” řekl Roderick. “Věděl jsem, že musím něco udělat … protože to vypadalo, že ať jsme udělali s autem cokoli, byl jsem pod škrticí klapkou tak volný.” Je to neuvěřitelné, ta jedna změna nám celý závod otočila.”

Smith skončil druhý pro druhý rok v řadě na Všechny Americké, s Stephen Nasse přejezd třetí a generální opravy Paštika pro Jižní Super Série mistrovství jako výsledek.

Wilson a Arca Midwest tour Veterán Austin Nason vyplnil prvních pět.

Šestém přes 10 byly Jake Garcia, Willie Allen, Conner, Connor Okrzesik a Matt Craig, který zamčení AUTA Super Pozdní Model Tour titul více než Kyle Busch Motorsports řidič Sammy Smith.